MECZ NA SZCZYCIE W STRZEMIESZYCACH!

• autor: uniadg, 2016-11-16 11:07

Na zakończenie jesiennych zmagań w katowickiej grupie IV Ligi Okręgowej, w niedzielę o godz. 13.00 w Strzemieszycach, czeka nas pojedynek drużyn ze ścisłej czołówki ligowej tabeli. Podopieczni Piotra Pierścionka podejmować będą tegorocznego beniaminka - MKS Śląsk Świętochłowice.

Na swój premierowy sezon w lidze okręgowej, drużyna Śląska skompletowała silną kadrę, która w bieżących rozgrywkach swoją postawą zgłasza akces do walki o awans do IV ligi. Drużyna ze Świętochłowic, zajmuje aktualnie drugą pozycję w tabeli, ustępując liderowi z miasteczka Śląskiego tylko o jeden punkt i w dalszym ciągu ma szansę na tytuł mistrza jesieni. Przybliżając naszego niedzielnego rywala, warto zwrócić uwagę na fakt, że Śląsk dysponuje najlepszą defensywą w lidze i najlepiej ze stawki drużyn spisuje sie w meczach wyjazdowych. Bilans Śląska to: 5 zwycięstw, jeden remis, żadnej porażki i tylko 4 stracone bramki.

Pomimo klasy rywala, zespół Unii nie stoi na straconej pozycji a cel na to spotkanie jest jeden: komplet punktów. Liczymy na udane zakończenie trudnej dla Unii piłkarskiej jesieni. Jedyną zagadką jest pogoda w niedzielę i jak aura przełoży się na stan murawy. Mamy nadzieję, że będzie na tyle dobrze, żeby obie ekipy mogły zaprezentować pełnię swoich możliwości.

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej w naszym regionie na to niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie. Liczymy na kulturalne zachowanie i przypominamy, że tradycyjnie w przerwie meczu, będziemy wśród tych, którzy zakupią bilet wstępu rozlosowywać pakiet nagród.

A więc: niedziela w Strzemieszycach! Emocje gwarantowane!

Niedziela, 20 listopada, godz. 13.00 - Dąbrowa Górnicza - Strzemieszyce, ul. Sportowa 1

KS Unia Dąbrowa Górnicza - MKS Śląsk Świętochłowice

autor: ~dziadek 1 2016-11-18 20:04:23

avatar panowie walczymy to może być jeden z decydujących meczy pokażmy że chcemy walki o awans i grajmy swoje

autor: ~lol 2016-11-20 15:45:41

avatar I był decydujący .Awans coraz dalej .

autor: ~mbh 2016-11-20 17:24:08

avatar i po awansie, kapa

autor: ~Dziadek numer 2 2016-11-20 19:04:48

avatar Szkoda trochę, że trener nie trafia ze skladem i zmianami

autor: ~coach ring 2016-11-20 19:31:39

avatar Ze składem i zmianami to może nie trafia ale za to w kopaniu w drzwi w Brudzowicach jest bezbłędny. Jest również mistrzem w znajdowaniu sędziowania pedalskiego. A takowe jest prawie zawsze w przypadku przegranej

autor: ~def 2016-11-20 19:37:07

avatar To w końcu jaki wynik?

autor: ~ciekaw 2016-11-20 19:40:48

avatar dajcie dokładną relację - nie każdy mógł obejrzeć